Dlaczego rozsądni przedsiębiorcy wybierają pożyczki?

Pożyczki kojarzą nam się raczej z nieciekawymi ofertami, brzmiącymi bardziej jak naciąganie niż faktycznie oferowanie doskonałych warunków finansowania. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej, szczególnie w przypadku AasaDlaBiznesu – firmy, która oferuje przedsiębiorcom bardzo korzystne warunki finansowania, które właściciel firmy może przeznaczyć na zupełnie dowolny cel.

Może lepiej w banku?

Być może nie każdy przedsiębiorca ma dzisiaj pełne zaufanie do instytucji innych, niż banki, jednak ten właśnie fakt chętnie jest przez te instytucje nagminnie wykorzystywany. Ilość formalności oraz bardzo rygorystyczne podejście do historii kredytowej klientów powinno bardziej odstraszać niż zachęcać i to się dzieje w rzeczywistości. Większość klientów biznesowych widząc takie warunki po prostu decyduje się na inne rozwiązania.

Jakie korzyści płyną z wzięcia pożyczki na własną firmę?

Przede wszystkim niemu simy się martwić faktem, że jesteśmy firmą, która dopiero chce zacząć wystartować – pożyczki tego typu są jednocześnie rewelacyjnym wsparciem dla startup-ów, ponieważ przy decyzji nie jest brana pod uwagę historia kredytowa, a klient nie jest sprawdzany w BIK-u. Oznacza to, że nawet nowa firma jest w stanie dostać pożyczkę już od pierwszego dnia swojej działalności, co lepsze, koszt pożyczki to jednocześnie koszt działalności. Na decyzję również nie czeka się długo, a to za sprawą  możliwości składania wniosku za pomocą strony internetowej.