Wybierz najlepsze finansowanie dla twojej firmy

Nieoczekiwane wydatki mogą przytrafić się w każdym przedsiębiorstwie w najmniej spodziewanym momencie. Nie zawsze kondycja firmy pozwala na zaspokojenie potrzeb finansowych z konta firmowego, dlatego zawsze warto posiadać w zanadrzu wyjście awaryjne, które zadziała szybko i bez żadnych problemów.

Bank jako pożyczkodawca

Utarło się przekonanie, że to bank jest jedyną słuszną instytucją, która może pożyczać pieniądze dosłownie wszystkim – nie tylko klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorcom. Ilość formalności jednak jest w stanie przytłoczyć nawet najodporniejszą osobę, a warunki coraz częściej zwyczajnie nas nie zachwycają. W przypadku firmy oferta finansowa musi być wyważona niemal doskonale – tak, aby mogła zostać uznana bardziej za inwestycję niż za obciążenie. W takich sprawach zdecydowanie lepiej postawić na instytucje pozabankowe.

Dlaczego poza bankiem jest taniej?

Powodem tego jest zwyczajnie na świecie chęć przejęcia klientów i oferowanie im swoich produktów i usług przez takie firny, jak skandynawska AasaDlaBiznesu, obecna na polskim rynku od kilku lat. Oferuje swoim klientom doskonale nisko oprocentowane pożyczki, które można otrzymać bez wychodzenia z domu – wniosek dostępny jest na tronie internetowej. Ponadto zadłużenie może wynieść, odpowiednio do naszych preferencji oraz potrzeb, między 1000 a 10000 złotych. Raty ustalane są indywidualnie w taki sposób, by nie stanowiły zbytniego obciążenia dla finansów firmy.