200 zł dla mobilnych z Kontem 360° Student w Banku Millenium

Promocja ważna do 05.10.2020r.

Tanie, wygodne i proste w obsłudze – tak pokrótce można opisać Konto 360° Student. W najnowszej Promocji zrealizowanej przez Bank Millenium możesz zyskać też szybkie 200 zł premii, jeśli jesteś mobilny i lubisz płacić kartą, telefonem oraz BLIK-iem. Jednak, aby je zdobyć musisz się nieco pospieszyć, bo pula nagród jest mocno ograniczona.

200 zł dla mobilnych i aktywnych

Na wstępie mamy małą dygresję – choć rachunek w Banku Millenium nosi w nazwie “student”, to w praktyce skierowany jest do wszystkich osób między 18 a 26. rokiem życia. Chodzi tutaj zarówno o uczniów, studentów, jak i pracujących już na własne konto. Jednym słowem – jeśli mieścisz się w powyższym przedziale wiekowym, to śmiało jest to Oferta dla Ciebie.

Załóż Konto 360° Student w Banku Millenium i odbierz 200 zł

W najświeższej akcji pod nazwą “200 zł dla mobilnych”, Bank proponuje za założenie Konta 360° Student dodatkowe 200 zł w gotówce. Premia podzielona jest na dwie części: 50 zł otrzymasz za otwarcie rachunku i kolejne 150 zł – za transakcje bezgotówkowe. Niestety, pula nagród jest ograniczona i według regulaminu dostępna jest dla pierwszych 1 000 wniosków, które można złożyć najpóźniej do 5.10.2020 r. Oczywiście pod warunkiem, że limit promocyjnych wniosków nie zostanie wyczerpany przez czasem. Warto więc nie tracić czasu i czym prędzej zmotywować się do założenia swojego pierwszego “dorosłego” Konta1.

Jednocześnie przypominamy, że Bank Millenium równoległe prowadzi inną Promocję, w której do zdobycia jest okrągłe 290 zł z dodatkowymi bonusami na platformę goodie.pl. Więcej o tym w artykule.

Co oferuje Konto 360° Student?

Wiadomo, że przy braku stałych dochodów dla młodych posiadaczy rachunku osobistego, ważne są przede wszystkim opłaty związane z jego prowadzeniem. Kluczowe są również prowizje za operacje, które będziesz wykonywał najczęściej, a także koszt usług, z których być może zechcesz korzystać w przyszłości. Jak pod tym względem prezentuje się konto dla młodych w Banku Millenium?

 • 0 zł za prowadzenie Konta (po ukończeniu 26. roku życia 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne i wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej oraz aplikacji,
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. załatwisz sprawy w MilleUrzędzie, kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy czy opłacisz rachunki),
 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 6. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Mlutikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (1% dla nowych środków do 25 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Kto może wziąć udział w akcji?

W tym przypadku, Bank raczej nie zaskakuje. Klasycznie, akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, w wieku od 18 do 26 lat i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Jeśli mieścisz się w tym przedziale, musisz spełnić jeszcze kilka kluczowych warunków:

 • posiadać zdefiniowany polski numer telefonu (do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE),
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli od 15.09.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium, ani być posiadaczem/współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku. Nie możesz również mieć karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczać w Banku kredytu, a także mieć jakiekolwiek jednostki uczestnictwa Millenium TFI,
 • nie mogłeś zakładać nigdy wcześniej Konta 360° Student w innej akcji promocyjnej.

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Jeśli zdecydujesz się na założenie Konta za pomocą “selfiaka”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Pamiętaj też, że do 30.11.2020 r. powinieneś złożyć w placówce Banku Millenium wzór podpisu, a także udostępnić dowód tożsamości.

Jak otrzymać 200 zł premii?

Zapewne sam zauważyłeś, że lista opłat, prowizji oraz same wymagania instytucji nie są zbyt wygórowane. Podobnie zresztą ma się sytuacja w przypadku działań, jakie musisz wykonać, aby otrzymać 200 zł. Oto krótka lista kroków.

1. Najpóźniej do 5.10.2020 r. złóż wniosek o Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° Student w Banku Millenium i odbierz 200 zł

Na tym etapie zostaniesz poproszony przez Bank o sposób założenia rachunku:

 • za pomocą kuriera (złóż wniosek online a umowę podpisz podczas wizyty kuriera pod wybrany przez Ciebie adres). Konto aktywne w ciągu 1-3 dni,
 • w oddziale (złóż wniosek online a umowę podpisz w wybranej placówce Banku Millenium). Konto aktywne w ciągu 1 dnia,
 • metodą na selfie (złóż wniosek online oraz potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Zeskanuj kod QR lub otwórz wniosek na telefonie). Konto aktywne w 15 minut.

2. Do 5.10.2020 r. zawrzyj także umowę o Konto wraz z kartą debetową, a także aktywuj aplikację mobilną Banku. Pamiętaj, aby wyrazić wymagane zgody wraz z Regulaminem Promocji.

3. Do 30.10.2020 r. trafi na Twoje nowo otwarte Konto, premia o wartości 50 zł.

4. W październiku i listopadzie 2020 wykonaj poniższe aktywności:

 • zrealizuj co najmniej 5 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem. W tym przynajmniej raz zapłać zbliżeniowo telefonem z wykorzystaniem aplikacji Millenet (w każdym z dwóch miesięcy).

4. Do 31.12.2020 r. na Twój rachunek Bank przeleje 150 zł.

Jeszcze raz przypominamy, że Promocja trwa do 5.10.2020 r., ale może zakończyć się szybciej, bo obejmuje pierwszych 1 000 kont!

O tym też musisz wiedzieć

Przy okazji opisywania Oferty, warto również zajrzeć do Programu Poleceń Banku Millenium. W aktualnej 6. edycji “Lubię to Polecam”, każdy posiadacz konta w Banku ma dostęp do szeregu nagród i rabatów o różnej wartości. Obecnie za zarejestrowanie się w Programie i rekomendowanie Banku wśród rodziny i znajomych, masz do wyboru:

 • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D),
 • lokatę 2,5% (w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • eKartę podarunkową goodie (o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie),
 • kartę upominkową do Zalando na kwotę 80 zł,
 • eKartę do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com o wartości 80 zł.

Co ważne, aby móc zdobywać nagrody zarówno Polecający, jak i Polecony obowiązkowo muszą spełnić określone warunki. Polecający udostępniając swój indywidualny “Kod Polecenia” potencjalnym klientom. Natomiast, Polecony ma za zadanie aktywnie korzystać z Konta i płacić kartą/BLIK-iem, a także w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, wydać minimum 360 zł3.

Edycja Programu “Lubię to Polecam” trwa do 2.10.2020 r.

Co stanie się z Twoim rachunkiem po 26. urodzinach?

W momencie, gdy przekroczysz “magiczny” próg ukończenia 26 lat, to rachunek automatycznie zostanie przekształcony w dorosłą wersję Konta 360°. W tym przypadku trochę inaczej przedstawiają się same warunki zwolnienia z opłat – za chociażby prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej. Aby uniknąć prowizji za prowadzenie Konta, użytkowanie “debetówki” oraz wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i zagranicą, będziesz musiał zapewnić wpływ zewnętrzny w wysokości minimum 1 000 zł, a także wykonać chociaż jedną płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu2.

Jeśli więc ta opcja nie przypadnie Ci do gustu, to oczywiście masz prawo wypowiedzieć umowę oraz założyć konto w innym banku. Ranking aktualnych kont dla osób powyżej 26. roku życia odnajdziesz pod linkiem.

Łatwe 200 zł za niewielką aktywność

Konto 360° w wersji studenckiej to prosty, uniwersalny, nowoczesny rachunek, który daje dostęp do wielu ciekawych usług. Elektroniczne portfele, transakcje zbliżeniowe PayWave i internetowe 3 D Secure dają też dostęp do Programu Inspiracje, w którym możesz odbierać zniżki do ponad 1 000 miejsc Partnerów Banku.

Kolejnym solidnym argumentem jest premia w postaci 200 zł, którą z łatwością otrzymasz, jeśli nie rozstajesz się ze swoim telefonem i chętnie robisz zakupy. Niestety, krótki czas trwania Promocji i ograniczona pula premiowanych kont działa na jej niekorzyść. Jednak jest też skuteczną mobilizacją, by wziąć sprawy w swoje ręce i dłużej nie zwlekać z założeniem własnego konta osobistego.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „200 zł dla mobilnych”

2. Strona Banku Millenium, bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360-student#

3. Regulamin Programu „Lubię to Polecam” – edycja 6

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły