250 zł w gotówce, czyli “Premia na każdą kieszeń” w BNP Paribas

Promocja ważna do 20.09.2020r.

Szybka akcja i krótki czas na podjęcie decyzji, ale też wysoka premia jaką możesz zgarnąć za spełnienie niewielkich warunków. Oto w skrócie opis Promocji “Premia na każdą kieszeń”, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie, BNP Paribas wręcza 250 zł w gotówce. Pula uczestników jak zwykle ograniczona!

“Premia na każdą kieszeń”, czyli akcja dla nowych klientów

Należy śmiało stwierdzić, że minimum jedna aktywna promocja konta osobistego w BNP Paribas to już rynkowy standard. Bank wspólnie ze spółką Ad Astra organizują akcje specjalne, które wyjątkowo wyróżniają się atrakcyjnymi nagrodami. W nowo zainaugurowanej Promocji pod hasłem: “Premia na każdą kieszeń” do zdobycia jest aż 250 zł, które podzielono na dwie transze w wysokości 100 zł i 150 zł. Każdą pulę uda Ci się otrzymać za spełnienie niewielkiej aktywności, którą jest zalogowanie się do bankowości, zrealizowanie transakcji bezgotówkowych i szybkiego wpływu na rachunek.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i odbierz 250 zł

Niestety, czas przystąpienia do Promocji jest bardzo krótki, bo potrwa jedynie do 20.09.2020r. Jednak może zakończyć się jeszcze szybciej, gdyż Bank przyjmie tylko pierwszych 3 000 rejestracji1. Oferta skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Konto Otwarte na Ciebie – co oferuje?

Wiadomym jest, że 250 zł premii to nie jedyne korzyści, jakie Bank przygotował dla przyszłych klientów. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie proponuje przede wszystkim pakiet darmowych usług, z których będziesz mógł korzystać każdego dnia.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat, Karty Otwartej na eŚwiat lub Karty Muliwalutowej (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie)2.

Karta debetowa do wyboru

Trzeba przyznać, że BNP Paribas wykazuje się dużą elastycznością i swobodą wyboru, bo kwestię dopasowania idealnej karty debetowej pozostawia w rękach samego klienta. Tym sposobem, sam decydujesz, która “debetówka” przyda Ci się bardziej przy realizowaniu codziennych płatności. Możesz zdecydować się na jedną z trzech dostępnych opcji:

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Kto może wziąć udział?

W przypadku tej Oferty, mamy do czynienia z podobnymi warunkami uczestnictwa, jak przy wcześniejszych akcjach Organizatora. O nagrodę w postaci 250 zł możesz starać się, gdy jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, legitymującą się dowodem osobistym oraz posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. BNP Paribas zastrzega sobie też spełnienie poniższych wymogów:

 • w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej, nie możesz być żadną stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta, nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 20.09.2020 r. dokonaj zgłoszenia na stronie Promocji (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków).

Pamiętaj, że jako Uczestnik możesz wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co zrobić, by otrzymać 250 zł?

Jak zdążyliśmy wspomnieć – w tym przypadku Organizator nie stawia wyśrubowanych wymagań i wystarczy, że po kolei przebrniesz przez poniższe kroki.

1. Najpóźniej do 20.09.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków) dokonaj zgłoszenia w Promocji “Premia na każdą kieszeń”. W tym celu wypełnij krótki formularz rejestracyjny, korzystając z poniższego linku:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i odbierz 250 zł

Pamiętaj, aby na tym etapie zaakceptować Regulamin Promocji wraz z jego postanowieniami oraz wyrazić niezbędne zgody (m.in. na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Ad Astra).

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po dokonaniu rejestracji, złóż wniosek o otwarcie Konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (także najpóźniej do 20.09.2020 r.). Link do wniosku wyświetli Ci się automatycznie po rejestracji, a także dodatkowo otrzymasz go w wiadomości e-mail. Pamiętaj również, by we wniosku zawrzeć identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

4. Najpóźniej do 30.09.2020 r. zawrzyj Umowę ramową oraz nadaj koniecznie PIN do karty! Dokonasz tego za pomocą kuriera albo poprzez wideoweryfikację (za pośrednictwem aplikacji GOmobile). W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS (w systemie Partnera Banku – Autenti).

5. W październiku 2020 r. wykonaj poniższą aktywność, by odebrać 100 zł:

 • zaloguj się do Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizuj transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną sumę minimum 200 zł.

6. W listopadzie 2020 r. wykonaj poniższe działania, by zdobyć 150 zł:

 • zaloguj się do Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizuj transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną sumę minimum 200 zł,
 • otrzymaj Wpływ na łączną sumę nie niższą niż 1 000 zł.

Kiedy Bank przeleje premię?

Jeśli spełnisz wszystkie warunki do otrzymania premii, to w pierwszej kolejności Bank poinformuje Cię o nagrodzie e-mailem. Taka wiadomość zostanie nadana z adresu nakazdakieszen@bnpparibasplus.pl na podany w formularzu adres e-mail.

 • Wiadomość o przekazaniu Pierwszej Nagrody (100 zł premii) zostanie przesłana nie później niż do 23.11.2020 r.
 • Widomość o przyznaniu Drugiej Nagrody (150 zł premii) zostanie przesłana do maksymalnie 23.12.2020 r.

Co bardzo ważne, aby odebrać Pierwszą Nagrodę do 27.11.2020 r. musisz zalogować się na stronie wskazanej w e-mailu przez Organizatora, za pomocą adresu e-mail podanego w formularzu rejestracyjnym. Musisz także przekazać numer Konta, na jaki ma zostać przelana premia. Na wskazanie numeru rachunku masz czas do 30.08.2021 r.

Każdą z nagród otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o zdobyciu bonusu. Tak więc pierwsze 100 zł znajdzie się na Twoim rachunku do 30.11.2020 r., z kolei ostatnie 150 zł trafi do Ciebie do 31.12.2020 r.

Bardzo ważne informacje

Pomimo, że warunki Oferty są naprawdę proste do spełnienia, to warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Miłą informacją jest fakt, że uzyskana premia nie podlega opodatkowaniu. Co oznacza, że nie musisz rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Zwróćmy jeszcze uwagę na działania, jakie musisz wykonać przy staraniu się o kolejne transze nagrody.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najlepszym rozwiązaniem na zrealizowanie Wpływu jest przelanie środków ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj, że może to być kilka Wpływów – najważniejsze jest to, aby po zsumowaniu wynosiły łącznie minimum 1 000 zł.

Do momentu przekazania bonusów przez Organizatora, nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej!

Szybka akcja i szybka gotówka

W naszej opinii, wysokość premii względem wymaganej aktywności, prezentuje się bardzko korzystnie. Musisz tylko zalogować się do bankowości, wykonać transakcje bezgotówkowe podczas codziennych zakupów i zapewnić “doładowanie” Konta na 1 000 zł. Tym bardziej, że tego rodzaju operację możesz zapewnić kilkoma przelewami na mniejsze kwoty.

Przemyśl tę propozycję “na szybko” i zadecyduj, czy chcesz wziąć w niej udział. Z pewnością to nie ostatnia taka okazja, dzięki której uda Ci się założyć rachunek i otrzymać do niego nagrodę pienięzną. Jednak, czynnikiem mobilizującym jest tutaj z pewnością niewielka aktywność.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Na każdą kieszeń”

2. bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-osobiste

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły